Якщо у вас виникли запитання – ви можете зв`язатись з нами по телефону або через форму зворотнього зв`язку.

 Налаштування PPPoE для роботи в мережі:

  •  Активувати “Підключення по локальній мережі”.
  • Створити PPPoE-з’єднання.

Нижче Ви знайдете налаштування PPPoE-з’єднання для різних систем:

Підключення в Windows XP

Для настройки підключення в операційній системі xp-logo WinXP необхідно пройти покрокову інструкцію для створення PPPoE-з’єднання.


Пункт 1. Вибрати мишкою: “Пуск > Настройка > Панель управления”

1


Пункт 2. У вікні “Панель управления” вибрати іконку “Сетевые подключения”.

2


Пункт 3. У вікні “Сетевые подключения” вибрати пункт “Создание нового подключения”.

3


Пункт 4. У відкритому вікні, натискаємо кнопку “Далее”.

4


Пункт 5. У вікні “Тип сетевого подключения” виберіть пункт “Подключить к Интернету” і натисніть кнопку “Далее”.

5


Пункт 6. У вікні “Идет подготовка” виберіть пункт “Установить подключение вручную” і натисніть кнопку “Далее”

6


Пункт 7. У вікні “Подключение к Интернету” виберіть пункт “Через высокоскоростное подключение, запрашивающее имя пользователя и пароль”. Натисніть кнопку “Далее”.

7


Пункт 8. У вікні “Имя подключения” в полі “Организация” введіть слово яке асоціюється з підключенням до Інтернет, наприклад, “vinfast”. Натисніть кнопку “Далее”.

8


Пункт 9. У вікні “Детали учетной записи в Интернете” введіть “логин (Имя пользователя)” і “пароль”, який указаний в Договорі. На ваш розсуд увімкніть або вимкніть наступні опції:

  • Использовать следующие имя пользователя и пароль при подключении любого пользователя
  • Сделать это подключение подключением к Интернету по умолчанию

9


Пункт 10. У вікні “Завершение работы мастера новых подключений” ставимо галочку в пункті “Добавить ярлык подключения на рабочий стол” і натискаємо кнопку “Готово”

10


Пункт 11. Знаходимо на робочому столі іконку c назвою підключення (в нашому випадку це буде vinfast) і запускаємо його.

11


Пункт 12. У властивостях створеного підключення нічого міняти не потрібно. Залиште всі стандартні параметри. Натисніть кнопку “Подключение”.

12


Пункт 13. Якщо авторизація пройшла успішно, біля системного годинника повинна з’явитися піктограма підключення через PPPoE-з’єднання. З цього моменту Вам будуть доступні ресурси мережі Інтернет. Навівши курсор миші на піктограму, можна побачити скорочену статистику поточного сеансу з’єднання.

13


Підключення в Windows 7

Для настройки підключення в операційній системі  miniwin7_16 Win7 необхідно пройти покрокову інструкцію для створення PPPoE-з’єднання.


Пункт 1. Натисніть “Пуск” и виберіть пункт “Панель управления”:

1


Пункт 2. В “Панели управления” у розділі “Сети и Интернет” виберіть пункт “Просмотр состояния сети и задач”

2


Пункт 3. У вікні виберіть пункт “Настройка нового подключения или сети”

3


Пункт 4. У наступному вікні виберіть “Подключение к Интернету” и натисніть “Далее”

4


Пункт 5.  У вікні виберіть “Всё равно создать новое подключение”

5


Пункт 6. Виберіть “Высокоскоростное (с РРРоЕ)”

6


Пункт 7. У відповідних полях введіть Ваш “логин”, “пароль”, зрозуміле для Вас “имя подключения”, наприклад “Internet” і натисніть “Подключить”

7


Пункт 8. У вікні натисніть “Пропустить”

8


Пункт 9. Після цього натисніть – “Закрыть”

9


Пункт 10. Клацніть лівою кнопкою миші на іконці “Сетевых подключений ” в Області повідомлень (Системному треї) і виберіть пункт з вашим підключенням, Internet: Ви можете натиснути на кнопку “Подключение”

10


Пункт 11. У вікні введіть “логин” и “пароль” (див. в договір), натисніть підключення, тепер можна працювати в інтернеті

11


Підключення в Windows 8 та Windows 8.1

Для настройки підключення в операційній системі  Icon_windows8_16x16 Windows 8 необхідно пройти покрокову інструкцію для створення PPPoE-з’єднання.


Пункт 1.  Натисніть на піктограму мережевого з’єднання та у спливаючому меню оберіть “Центр управления сетями и общим доступом”. Далі “Создание и настройка нового подключения или сети”.


Пункт 2. Виберіть пункт “Подключение к Интернету”


Пункт 3. У вікні виберіть “Всё равно создать новое подключение”


Пункт 4. У відповідних полях введіть Ваш “логин”, “пароль”, зрозуміле для Вас “имя подключения”, наприклад “Internet” і натисніть “Подключить”


Пункт 5. Клацніть лівою кнопкою миші на іконці “Сетевых подключений ” в Області повідомлень (Системному треї) і виберіть пункт з вашим підключенням, Internet: Ви можете натиснути на кнопку “Подключение”

 

F.A.Q. (Частi запитання)

Підключення до мережі

1Чи потрібне додаткове обладнання для підключення?
Для роботи в мережі Інтернет не потрібне додаткове обладнання (модемів та ін.), потрібно лише щоб в комп’ютері абонента була мережева карта.
2Яка у вас швидкість?
Швидкість роботи визначає сам клієнт при виборі тарифного плану. На даний момент є три безлімітні тарифні плани: 40, 50 та 60 Мбіт/с. Більша швидкість також можлива. Зазначена швидкість є синхронною: вхідний і вихідний трафік однаковий.
3Скільки коштує підключення?
Підключення до мережі безкоштовне за наявності технічних можливостей. У випадку їх відсутності підключення буде платним. Вартість такого підключення буде встановлена індивідуально.
4Які терміни підключення?
Підключення абонента може тривати від 3 до 5 днів з момента заповнення анкети в офісі, або після підтвердження онлайн-заявки нашим співробітником.

like-a-padding

Робота в мережі

1Помилка: 678 - (Windows XP) / 651 (Windows 7) (віддалений сервер не відповідає)
Такий тип помилки виникає, коли відсутній зв’язок між комп’ютером і сервером доступу. Швидше за все причиною цієї помилки є несправність нашого активного обладнання, або у клієнта відключена мережева карта, або підключення заблоковано антивірусною програмою. Вирішення проблеми: Перевірити підключення по локальній мережі, відключити антивірусну програму. Якщо проблема не вирішилась – зателефонувати нам.
2Помилка: 691: (Доступ заборонений).
Найчастіше ця помилка виникає у користувачів мережі, якщо вони неправильно набирають Ім’я користувача або Пароль. Вирішення проблеми: Уважно набрати Ім’я користувача і Пароль. Якщо проблема залишилась – зателефонувати нам.
3Що робити якщо система заблокувала логін за несплату?
Якщо логін заблокований за несплату, то при підключенні до мережі Інтернет користувача буде повідомлено про помилку 691 – (Доступ запрещен, поскольку такое имя пользователя и пароль недопустимы в этом домене). Щоб вирішити цю проблему необхідно оплатити послугу. Повторне підключення – безкоштовне. Помилка 691 може ще виникати якщо користувач ввів неправильно логін, або пароль, тому потрібно бути уважним.


Можете перевірити швидкість вашого з`єднання через сервіс speedtest.net (якщо показник швидкості буде менший за Ваш тарифний план на 1-2 Мбіт/с – прохання не турбувати. Якщо швидкість буде значно менша – прохання одразу зв`язатись з нами.)