Контакти

Графік роботи

Без перерви на обід!

  • 9:00 - 19:00

  • 10:00 - 16:00


Наші переваги

  • Вам не доведеться купувати додаткове обладнання (модем та ін.) для підключення до мережі Інтернет. Все що Вам потрібно, - це комп`ютер з мережевою картою.
  • Всі тарифні плани безлімітні. Це значить, що Ви можете користуватися Інтернетом у будь-який час і без додаткових витрат.
  • Ми постійно розширюємо наше покриття.
  • Ми розвиваємося і впроваджуємо нові технології.
 

Vinfast – це Iнтернет-провайдер Вiнницi

Vinfast – це Iнтернет-провайдер мiста Вiнницi. Фiрма пропонує якiснi послуги зв’язку. На вiдмiну вiд iнших провідних Інтернет-провайдерiв, ми пiдключаємо клiєнтiв тiльки в центрi мiста. Але це дозволяє нам надавати послуги якiсно i при виникненнi проблем вирiшувати їх в найкоротшi термiни.
Фiрма Vinfast надає доступ до Iнтернету у Вiнницi з 2004 року. Ми постiйно розвиваємося, використовуючи більш нове i сучасне обладнання. Нашим клiєнтам ми надаємо доступ до мережi Iнтернет за технологiєю FTTx i Ethernet, що дозволяє одержати більш швидкiсний канал зі стабiльним доступом. Користуючись нашим Iнтернетом, клiєнту не потрібне нiяке додаткове обладнання. У разi, коли клiєнт хоче органiзувати у себе Wi-Fi мережу або йому потрiбно пiдключити до Iнтернету бiльше одного комп’ютера, йому знадобиться Wi-Fi маршрутизатор, який ми безкоштовно налаштуємо у нас в офiсi.

Підключення безкоштовне

Фiрма Vinfast пiдключає клiєнтiв безкоштовно. У окремих випадках, коли точка включення знаходиться не в зонi нашого покриття, або підключається приватний будинок, клiєнт повинен буде частково сплатити вартiсть пiдключення.

Тарифи Vinfast

Iнтернет-провайдер Vinfast надає безлімітні тарифнi плани з синхронним каналом доступу до мережi Iнтернет. Дiючi тарифи мають фiксовану вартiсть, яка залежить вiд швидкостi каналу i не враховує вхiдний i вихідний трафiк.
Синхронний канал доступу означає однакову швидкiсть прийому i передачi даних.

Вигідні ціни для організацій

На сьогоднi, якщо йдеться про органiзацiї, цiна за надання їм послуги доступу до мережi Iнтернет збiльшується у кілька разів. Ми один з небагатьох провайдерiв у Вiнницi, якi надають послуги органiзацiям за доступними цiнами.

Технiчна пiдтримка клiєнтiв Vinfast

Рiвень якостi надання послуги Iнтернет-провайдера безпосередньо залежить вiд якостi роботи його технiчної пiдтримки. Iнтернет-провайдер Vinfast виконує квалiфiковану техпідтримку своїх абонентiв.
Завдання техпідтримки Iнтернет-провайдера Vinfast – швидко вирiшувати виникаючi проблеми своїх абонентiв при роботi в мережi. Спiвробiтники нашої компанії професiйно допоможуть Вам: у налаштуванні обладнання для користування нашими послугами, у налаштуванні програмного забезпечення комп’ютера, в коректному налаштуванні маршрутизатора для більш стабiльної роботи. Також техпідтримка надасть консультацiю по органiзацiї домашньої/офісної мережi абонента з подальшою її реалiзацiєю.